Myslíte si, ocitnete premýšľal

Myslíte si, ocitnete premýšľal 4.00/5 (80.00%) 1 vote

Myslíte si, ocitnete premýšľal, prečo, ak sú splnené tieto mladí ľudia dnes sa zdajú byť posadnutý s počítačovými hrami a technológie mobilných telefónov; prečo tomu tak nie je, všeobecne rozhodnúť, že čítanie kníh; Preto čitateľskej a matematickej gramotnosti štandardy klesli na alarmujúce úroveň?

Ak dnešný vzdelávací systém je tak lepší než čokoľvek, čo bolo predtým, prečo nemôžeme vidieť dôkazy o tom, keď sa pozrieme okolo seba v spoločnosti?

Ako prioritu, budeme musieť zvážiť, či dnešný vzdelávací systém matrac do detskej postieľky je v skutočnosti nedarí naše deti.

Opýtajme sa najprv, čo je “vzdelávanie”? …

Je to “učenie”? Povedal by som, že väčšina z nášho učenia po celý matrac do detskej postieľky  život, sa stane mimo školy. Ale aby vaše učenie, ktoré majú byť prijaté a ocenené v dnešnej spoločnosti, budete potrebovať uznávané kus papiera na “dokázať”, ste študovali.

Veľa vláda literatúry a pokyny pre študentov pedagogiky definuje vzdelanie ako učebná deti myslieť za seba, a požívať učenie a získavanie vedomostí pre jeho vlastné príčinu. Ale akonáhle sa dostanete do systému, je zrejmé, že sa jedná iba výsledky, ktoré počítajú. A deti sú vyzývaní detské obliečky, aby bolo možné reprodukovať fakty, aby sa zložiť skúšky či úlohy.

Takže to nie je povzbudivé lásku k učeniu, ale lásku diplomov a certifikátov atď ukázať potenciálnych zamestnávateľov.

Navrhoval by som, že táto stratégia je tiež pokus posilniť hodnotenie detské postele vzdelávacích zariadení v ligovej tabuľky, pravdepodobne v dôsledku novej stratégie labouristov financovania výkonu súvisiacich!

Vzdelávací systém Briti sa stal výrobné linky, týka len konečného produktu. Deti sa učia umenie darí v hodnotení. Zmysluplné chápanie stane druhoradý význam. Takže sme iba detské postele [https://www.banaby.sk/detske-postele/] kŕmiť naše deti s faktami v prospech ligovej tabuľky a dosiahnutie vládnych cieľov?

V dôvere škôl a vysokých škôl dnes sú mnohí manažéri bez zázemia v oblasti vzdelávania, ako aj v oblasti obchodu. Tento “marketizaci vzdelávanie” sa stala dôležitejšie ako vlastný proces učenia.

Treba mať na pamäti, čo vzdelanie je naozaj o, alebo pre. Záujmy Študentský musí byť predložený politickej agendy. A skutočné pochopenie a lásku k učeniu musí byť predložený cieľov a finančných dôvodov.